Moje aplikacje

Chociaż aktywność zawodowa, przy realizacji projektów firmowych, pochłania lwią część mojego dostępnego czasu, to staram się zawsze znaleźć chwilę czasu na projekty hobbistyczne. Poniżej znajduje się kilka aplikacji, które zrealizowałem i udostępniłem szerszej publiczności.

Open CPM

Wychodząc naprzeciw osobom chcącym zrozumieć i poznać praktyczne aspekty metody ścieżki krytycznej, przygotowałem aplikację, która pozwala na ćwiczenie tej metody na przykładowym diagramie. Możliwość wielokrotnego generowania danych, oraz sprawdzania poprawności rozwiązań, pozwolą na zdobycie wprawy w wyznaczaniu ścieżki krytycznej, a konsekwencji tworzeniu lepszych harmonogramów projektów.

Aplikacja do ćwiczenia metody ścieżki krytycznej.

The Virus Busters

Jeśli komuś nudzi się na kwarantannie i ma ochotę pokonać wirusa, a dodatkowo sprawdzić, jaki wpływ na jego rozprzestrzenianie ma izolacja, zapraszam do gry The Virus Busters.

Gra Virus Busters

Milestones Trends Analysis

Milestones Trends Analysis jest aplikacją do prezentacji harmonogramu projektu w postaci przejrzystego wykresu trendu kamieni milowych. Dzięki wykorzystaniu technologii PWA z aplikacji można korzystać zarówno online, jak i offline.

Analiza trendu kamieni milowych

MSProject.pl

Responsywna strona www z ofertą szkoleń z zakresu zarządzania projektami, oraz możliwości wykorzystania w tym celu narządzi informatycznych, takich jak Microsoft Project, ProjectLibre, czy GanttProject.