Gra symulacyjna Fort Brave na konferencji Generation of Active Leaders

Generation of Active Leaders

W dniach 5 – 8 grudnia 2013 roku w Lublinie odbędzie się kolejna, już czwarta edycja konferencji Generation of Active Leaders, organizowanej przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS, w której będę miał przyjemność uczestniczyć w roli trenera.

W niedzielę 8 grudnia, w ramach ścieżki Managerskiej, poprowadzę szkolenie z zarządzania projektami, realizowane w formie interaktywnej gry symulacyjnej „FORT BRAVE”. Gra pozwala nie tylko na zapoznanie się z procesem planowania, ale przede wszystkim uświadamia zależności pomiędzy jakością planu, a łatwością realizacji projektu. Ukazuje dynamikę pracy zespołu w trakcie poszczególnych faz cyklu życia projektu. Dzięki rzeczywistym emocjom doświadczenia z gry pozostają w pamięci uczestników na bardzo długo.

„FORT BRAVE” to autorska gra symulacyjna, firmy Leadership Center, skoncentrowana na kształceniu kompetencji zarządzania projektami. W trakcie szkolenia uczestnicy zaplanują projekt zgodnie ze standardem PMBOK® oraz zrealizują go zgodnie ze swoim planem. Lub też nie, to w dużej mierze zależy od nich! Doświadczenie i wnioski, które uczestnicy wyciągają dla siebie znacząco przewyższają te, które można uzyskać w trakcie tradycyjnego szkolenia.

Opinie uczestników o szkoleniu opartym na grze Fort Brave: